اطلاعیه‌ها
اطلاعیه شماره 1 : آغازششمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان

اطلاعیه شماره 1 : آغازششمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان
محمدتقی میرزاجانی، رئیس حوزه¬ی ارتباطات شورای عالی قرآن و مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه شورای ارزیابی و اعطای گواهی نامه تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم از آغاز ششمین دوره¬ی ارزیابی، از تاریخ 15 دی ماه 95 خبر داد.
وی گفت: با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی انجام شده، اولین مرحله از ششمین دوره¬ی ارزیابی شامل ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی، در بازه¬ی زمانی 15 دی ماه تا 15 بهمن ماه سال جاری اجرا خواهد شد. لذا قاریان و مدرسان علاقه‌مند فرصت دارند ظرف مدت یک ماه، از طریق ثبت نام اینترنتی و ارسال اثر خود به دبیرخانه ارزیابی، در این آزمون شرکت نمایند.
میرزاجانی ادامه داد: قاریان و مدرسان شرکت کننده می‌بایست قطعات تلاوت و سایر آثار مورد درخواست را مطابق آیین‌نامه آزمون مرحله¬ی اول (ورودی) و ملاحظات مندرج در لینک ثبت نام ارسال کنند.
مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه شورای ارزیابی افزود: اطلاعات جامعی از کم و کیف اجرای مراحل مختلف دوره ششم بر روی سامانه¬ی جامع ارزیابی در وب‌سایت شورای عالی قرآن به نشانی quranshora.ir قرار داده شده که مطالعه‌ی دقیق آن برای شرکت‌کنندگان ضروری است.
رییس حوزه¬ی ارتباطات شورای عالی قرآن گفت: نتایج آزمون این مرحله در اسفند ماه سال جاری اعلام خواهد شد و سایر مراحل نیز مطابق تقویم اجرایی در سال 96 ادامه و نهایتاً با صدور و اعطای مدرک تخصصی در آذر ‌ماه سال آتی به اتمام خواهد رسید.
مدیر برنامه¬ریزی و اجرایی طرح ارزیابی در پایان یادآور شد: لازم است شرکت کنندگان جهت کسب آخرین اخبار و اطلاعات به صورت مستمر با پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی قرآن (سامانه¬ی طرح ارزیابی، بخش اطلاعیه‌ها) در ارتباط باشند.
وی افزود که اطلاع¬رسانی آغاز دوره¬ی ششم طرح، از پانزدهم دی ماه از طریق رسانه¬های صوتی، تصویری و مکتوب نیز انجام خواهد شد.
* براساس اعلام دبیرخانه¬ی شورای ارزیابی قاریان و مدرسان شماره تماس 02188810400 و سامانه پیامک آن 30005088810400 آماده پاسخگویی به سؤالات داوطلبان محترم می¬باشد.