اطلاعیه‌ها
اطلاعیه شماره 2 : اعلام نتایج آزمون ورودی ششمین دوره ارزیابی

محمدتقی میرزاجانی، رییس حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن و مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه ارزیابی قاریان و مدرسان گفت: پس از داوری آثار صوتی و تصویری تلاوت، تحلیل و تدریس، مربوط به 196نفر از قاریان و مدرسان شرکت کننده در ششمین دوره ارزیابی، نتایج نهایی و کارنامه نمرات ایشان صادر شد.

میرزاجانی افزود: مجموعاً 114 نفر از قاریان و 64 نفر از مدرسان در یکی از درجات 1 تا 4 حائز نصاب لازم شدند و مجوز حضور در مرحله بعدی که مربوط به آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری است را کسب کردند.

مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه ارزیابی گفت: داوری آزمون ورودی باحضور 10 نفر از اساتید برجسته قرائت و تدریس و با دقت بالا انجام شد، اما با این حال چنانچه هر یک از شرکت‌کنندگان، اعتراضی نسبت به نمره خود داشته باشند، حداکثرتا 72 ساعت بعدازاعلام نتایج فرصت دارند از طریق پروفایل شخصی اقدام نمایند. نتیجه بررسی اعتراض تا 22 اسفند به اطلاع ایشان خواهد رسید.

لازم به ذکر است آزمون تلاوت و مصاحبه حضوری دوره ششم در تیرماه سال 96 برگزار خواهد شد. پذیرفته شدگان می‌بایست با مراجعه به سامانه طرح (قسمت آیین نامه‌ها) از جزئیات آزمون‌ها مطلع و با آمادگی کامل در جلسه حضور یابند.