اطلاعیه‌ها
اطلاعیه شماره 8 : اعلام اسامی نفرات برگزیده ششمین دوره ارزیابی قاریان ومدرسان

نفرات موفق در آزمون‌های ششمین دوره ارزیابی قاریان مدرسان مشخص شدند
به گزارش حوزه ارتباطات شورای عالی قرآن: با جمع بندی آزمون‌های ششمین دوره ارزیابی و گواهی‌نامه تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم، نفرات برگزیده معرفی شدند.
بنابراین گزارش، محمد تقی میرزاجانی؛ معاون اجرایی شورای عالی قرآن و مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه شورای ارزیابی قاریان و مدرسان با اعلام این خبر گفت: در دوره ششم، از مجموع 311 نفر شرکت کننده، که مراحل مختلف آزمون‌های نظری، مصاحبه و تلاوت را پشت‌سر گذاشتند، در نهایت 23 نفر در بخش قاریان و 9 نفر در بخش مدرسان موفق به دریافت گواهی‌نامه تخصصی در یکی از سطوح 1 تا 4 شدند.
وی افزود: نفرات برگزیده می‌توانند از اواخر بهمن‌ماه نسبت به دریافت گواهی مربوط که به تأیید رییس شورای عالی قرآن و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیده است، اقدام نمایند.
میرزاجانی بیان داشت: در تابستان سال آینده و در حاشیه چهاردهمین نشست تخصصی شورای عالی قرآن، از حائزین درجات 1و2 به‌صورت ویژه تقدیر خواهد شد.

یادآور می‌شود، پیشتر اسامی نفرات برگزیده در جلسه شورای ارزیابی مورخ 6 دی‌ماه مورد تأیید اعضا قرار گرفته بود.

اسامی پذیرفته شدگان

« بخش قاریان »

ردیف

نام و نام­ خانوادگی

استان

عنوان گواهی نامه

1      

محسن قاسمی

تهران

قاری درجه 2

2      

سلیم  جوهرچی

اردبیل

قاری درجه3

3      

علی  شیرزاده اصل شربیانی

تهران

قاری درجه3

4      

محمد  ضرغام

تهران

قاری درجه3

5      

حسین  شالچی طوسی

تهران

قاری درجه3

6      

مجتبی  قدبیگی

تهران

قاری درجه3

7      

میثم زارعی

تهران

قاری درجه3

8      

مسعود وادی پور

تهران

قاری درجه3

9      

علی رضا مهدیزاده

تهران

قاری درجه3

10   

حمید فاضل مهر

خراسان رضوی

قاری درجه3

11   

حمید عزیزآبادی

خراسان رضوی

قاری درجه3

12   

مهدی  شجاع

خراسان رضوی

قاری درجه3

13   

ابوالفضل  قدرتی

خراسان شمالی

قاری درجه3

14   

مهدی  کرمی

زنجان

قاری درجه3

15   

سید یوسف حسینی

سمنان

قاری درجه3

16   

امین  عبدی

کرمانشاه

قاری درجه3

17   

سجاد پروینی نژاد

کرمانشاه

قاری درجه3

18   

صادق  سیاری

مازندران

قاری درجه3

19   

غلام رضا فارسی

همدان

قاری درجه3

20   

احسان بیات

همدان

قاری درجه3

21   

محمدحسین  حدادزاده

یزد

قاری درجه3

22   

سید محمدعلی موسوی فرحبخش

کرمان

قاری درجه4

23   

رضا غلام زاده

یزد

قاری درجه4

« بخش مدرسان »

ردیف

نام و نام ­خانوادگی

استان

عنوان گواهی نامه

1

نصرت اله   حسینی

تهران

مدرس درجه 1 گرایش تنغیم

2

حسن مختاری حسن‌آباد

یزد

مدرس درجه 1 گرایش تنغیم

3

علی‌اکبر کاظمی

یزد

مدرس درجه 1 گرایش تنغیم

4

مهدی  علم خواه

قم

مدرس درجه 3 گرایش معلم قرائت

5

الیاس حصاری

خراسان رضوی

مدرس درجه 3 گرایش معلم قرائت

6

مهدی خیرآبادی

خراسان رضوی

مدرس درجه 3 گرایش معلم قرائت

7

فاطمه خروطی

تهران

مدرس درجه 4 گرایش آموزش عمومی

8

ذبیح الله  صادق زاده

کهگیلویه و بویراحمد

مدرس درجه 4 گرایش آموزش عمومی

9

صفیه  مهدی پوردره

یزد

مدرس درجه 4 گرایش آموزش عمومی