اطلاعیه‌ها
اطلاعیه شماره 1 : آغاز هفتمین دوره ارزیابی قاریان و مدرسان

محمدتقی میرزاجانی، معاون اجرایی شورای عالی قرآن و مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه شورای ارزیابی و اعطای گواهی نامه تخصصی به قاریان و مدرسان قرائت قرآن کریم از آغاز هفتمین دوره ارزیابی، از یکم اردیبهشت ماه 97 خبر داد.
وی گفت: با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی انجام شده، اولین مرحله از آزمون‌های هفتمین دوره ارزیابی، شامل ثبت‌نام و شرکت در آزمون ورودی، در بازه زمانی 1 تا 31 اردیبهشت‌ماه سال جاری اجرا خواهد شد. لذا قاریان و مدرسان علاقه‌مند فرصت دارند ظرف مدت یک ماه، با ثبت‌نام اینترنتی در پایگاه اطلاع‌رسانی شورای عالی قرآن www.quranshora.ir - بخش سامانه ارزیابی ارسال اثر خود به دبیرخانه شورای ارزیابی، در این آزمون شرکت نمایند.
معاون اجرایی شورای عالی قرآن گفت: قاریان و مدرسان شرکت‌کننده می‌بایست قطعات تلاوت و سایر آثار مورد درخواست را مطابق آیین‌نامه آزمون مرحله اول (ورودی) و ملاحظات مندرج در لینک ثبت نام ارسال کنند.
مدیر برنامه‌ریزی و اجرایی دبیرخانه شورای ارزیابی افزود: نتایج آزمون این مرحله در تیرماه سال جاری اعلام خواهد شد و سایر مراحل نیز مطابق تقویم اجرایی در سال 97 ادامه و نهایتاً با صدور و اعطای مدرک تخصصی در اسفند ‌ماه سال جاری به اتمام خواهد رسید.